Святослав Михайлюк дебютував у новій команді в НБА та провів найкращий матч у сезоні

17.02.2023 08:58

25-річний український баскетболіст Святослав Михайлюк провів перший матч за "Шарлотт Горнетс" з моменту обміну в цю франшизу НБА. Сталося це у матчі регулярного сезону проти "Сан-Антоніо Спьорс"

Перші два матчі після обміну в нову команду Михайлюк не потрапляв у заявку (спершу він навіть не був у місті), а в третій грі - за рішенням тренера не вийшов на поле. Однак уже у поєдинку проти "Спьорс" українець отримав ігровий час.

У матчі "Горнетс" - "Спьорс" Святослав відіграв на майданчику 25 хвилин ігрового часу. За цей час Михайлюк набрав 12 очок (2/6 3-очкових), зробив 2 підбирання та 1 втрату.

Показник хвилин та очок для 25-річного українця є рекордним у цьому сезоні. До того він найбільше зіграв у конкретному матчі 7 хвилин, а набирав 6 очок. Усе це було в поєдинках за "Нью-Йорк Нікс", де загалом Михайлюк виходив лише у 13-ти матчах і набрав 13 очок сумарно (у восьми поєдинках зіграв менше 3 хвилин).

Загалом востаннє більше десяти очок в НБА Михайлюк набирав 13 грудня 2021 року, ще у складі "Торонто Репторс". Це було 14 місяців тому.

Така кількість ігрового часу також пов'язана з травмами у складі "Горнетс" на позиції, де грає Святослав. Усього у заявці команди на гру було дев'ять баскетболістів.

Cвої перші очки у новій команді Святослав набрав ефектним слемданком.

Матч "Горнетс" - "Спьорс" закінчився перемогою команди Михайлюка з рахунком 120:110. Це друга перемога поспіль для "Шарлотт", а наступний матч команда проведе уже після паузи на "Матч всіх Зірок НБА": у суботу, 25 лютого.

Святослав Михайлюк: що про нього відомо
  • 25-річний українець проводить п'ятий сезон в НБА. Він уже виступав за "Лос-Анджелес Лейкерс" (клуб, що його обрав на драфті), "Детройт Пістонс", "Оклахому Сіті Тандер", "Торонто Репторс", "Нью-Йорк Нікс" і тепер "Шарлотт Горнетс".
  • "Горнетс" у сезоні 2022/23 провели 60 матчів - 17 перемог та 43 поразки. Команда іде на 14-му місці у Східній Конференції.
  • Найкращу результативність українець демонстрував у складі "Оклагома-Сіті Тандер" в сезоні 2020/21, коли в середньому приносив команді 10.3 очка за матч.
  • Михайлюк - один з двох українських легіонерів у НБА. За "Сакраменто Кінґз" із Західної конференції виступає центровий національної збірної Олексій Лень.