Суперник "Динамо" в Лізі Європи продемонстрував не найкращу гру в першості Франції

28.08.2022 16:01

Вчора в матчі 4-го туру французської Ліги 1 "Ланс" зустрічався з "Ренном"

Фото staderennais.com

Матч завершився ппоразкою прийдешнього суперника "Динамо" в Лізі Європи із рахунком 1:2.

Усі голи у цій зустрічі припали на другу половину матчу. Спочатку хавбек Фофана відзначився на 66-й хвилині, а за кілька хвилин форвард Опенда подвоїв перевагу своєї команди.

Під занавіс зустрічі м'яч престижу забили гості. Головний бомбардир команди Лаборде відзначився на  першій компенсованій хвилині.

Після 4-х турів "Ланс" йде на першому рядку з 10 очками, а "Ренн" посідає 11 місце, набравши чотири бали.

Нагадаємо, що "Ренн" є опонентом "Динамо" у груповому етапі Ліги Європи. Крім киян до квартету B також потрапили АЕК Ларнака та "Фенербахче".