Супергол Мудрика не допоміг "Шахтарю" вирвати перемогу у "Аякса"

27.07.2022 12:01

У вівторок, 26 липня, донецький "Шахтар" провів товариський матч із "Аяксом" на "Йохан Кройф Арені"

Фото ajax.nl

У складі "гірників" вийшли десять вихованців із клубної академії, що є незвичайним досягненням для "Шахтаря".

Рахунок у поєдинку був відкритий на 33-й хвилині після феноменального проходу Михайла Мудрика, який почав атаку зі своєї половини поля. Діставшись штрафного суперника, Михайло завдав гольового удару.

Перед перервою амстердамський клуб зрівняв рахунок: Тадич завершив атаку після скидки Антоніо.

У другому таймі "Аякс" мав велику перевагу, яку втілив у два голи. Спочатку Бергейс влучив у ворота "Шахтаря", а потім Кудус встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1.