Сьогодні київське Динамо зіграє вирішальний матч в Лізі чемпіонів: де в України дивитися трансляцію з Зальцбурга

27.08.2024 17:02

Сьогодні в Австрії київське Динамо проведе вирішальний матч раунду плей-офф Ліги чемпіонів-2024/2025 проти місцевого РБ Зальцбург.

Пряма трансляція цього двобою буде доступна виключно на каналі Футбол 1медіасервісу MEGOGO. Жоден з загальнодоступних ТБ-каналів поєдинок не покаже. Початок зустрічі та показу — о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, що тиждень тому у польському Любліні команда Олександра Шовковського поступилася Бикам (0:2) і тепер лише перемога більше, ніж у три м’ячі виведе біло-синіх до основної сітки ЛЧ. Якщо матч закінчиться перемогою киян з різницею у два голи, буде призначено два додаткових тайми по 15 хвилин кожний, а якщо і в них не виявиться переможець — серія післяматчевих пенальті.