Сьогодні київське Динамо проведе вирішальний матч в Лізі чемпіонів: в УЄФА вже є запасний вихід для українців

27.08.2024 04:19

Сьогодні київське Динамо проведе свій виїзний вирішальний матч у плей-оф відборі Ліги чемпіонів проти австрійського РБ Зальцбурга (22:00 за Києвом).

Нагадаємо, що тиждень тому у польському Любліні команда Олександра Шовковського поступилася Бикам (0:2) і тепер лише перемога більше, ніж у три м’ячі виведе біло-синіх до основної сітки ЛЧ. Якщо матч закінчиться перемогою киян з різницею у два голи, буде призначено два додаткових тайми по 15 хвилин кожний, а якщо і в них не виявиться переможець — серія післяматчевих пенальті.

Втім, незалежно від результату сьогоднішнього протистояння у Зальцбурзі, Динамо вже гарантувало собі єврокубкову осінь.

Річ у тім, що за правилами УЄФА, команда, яка невдало виступить в раунді плей-оф ЛЧ, автоматично отримає право зіграти у груповому раунді Ліги Європи.

Тож, звісно, хлопці Олександра Шовковського мають певну подушку безпеки, але нам би всім хотілося б аби біло-синім вона не знадобилася.