Сьогодні київське Динамо проведе матч свого життя в Лізі чемпіонів: в УЄФА є запасний план для українців

13.08.2024 11:01

Сьогодні київське Динамо проведе ще один поєдинок свого життя у розіграші Ліги чемпіонів сезону-2024/2025.

У Глазго команда Олександра Шовковського зійдеться з місцевим Рейнджерс (21:45)  у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду турніру. Нагадаємо, що перша зустріч суперників у польському Люблені закінчилася прикрою для нас нічиєю — 1:1.

Тож, аби пробитися до плей-оф раунду відбору ЛЧ Динамо тре лише перемагати. Нічия в основний час поєдинку переведе з’ясування стосунків до двох додаткових таймів по 15 хвилин, а в разі, коли й там не буде визначено переможця, — у серію післяматчевих пенальті.

Якщо киянам вдасться подолати шотландський бар’єр, у плей-оф вони зійдуться з переможцем пари Твенте (Нідерланди) — РБ Зальцбург (Австрія). Ця гра розпочнеться також сьогодні, але о 20:00 за київським часом. Перший матч в Австрії закінчився перемогою тамтешніх Биків — 2:1.

Якщо ж, не дай Боже, українська команда поступиться рейнджерам, за регламентом УЄФА вона автоматично кваліфікується до групового етапу Ліги Європи-2024/2025.