Словенія вийшла до чвертьфіналу Євробаскета-2022 і стала потенційним суперником збірної України

10.09.2022 19:00

На чемпіонаті Європи з баскетболу тривають матчі плей-оф

Словенія вийшла до чвертьфіналу Євробаскета-2022. Це потенційний суперник збірної України

У другому матчі дня в 1/8 фіналу турніра збірна Словенії здолала Бельгію. Саме у цьому матчі мав визначитися потенційний суперник збірної України у чвертьфіналі. "Синьо-жовті" свій матч 1/8-ї проведуть у неділю, 11 вересня, коли зустрічатимуться з командою Польщі.

Від початку матчу в Берліні ініціативою заволоділи словенці. Та значної переваги фаворитам зустрічі розвинути не вдавалося: першу чверть вони закінчили із різницею в +5, другу - в +3.

Третю чверть команди закінчили з нічийним рахунком 19:19, що залишав Бельгії шанси на сенсаційну перемогу. Зрештою, словенцям вдався фінальний відрізок матчу, що вони закінчували з різницею в +16.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став лідер словенців Дончич. Захисник "Даллас Маверікс" набрав 35 очок та додав до них 5 підбирань і 5 результативних передач.

Євробаскет-2022. 1/8 фіналу

Словенія - Бельгія 88:72 (24:19, 20:22, 19:19, 25:12)

Окрім Словенії, до чвертьфіналу вже вийшли Франція, Німеччина та Іспанія. Інші чотири команди цієї стадії визначаться у неділю.