Слава Медведенко отримав нові чемпіонські персні НБА. Оригінальні він продав на благодійному аукціоні

 
"Лейкерс" презентували українцеві нові персні на зустрічі з прихильниками клубу
 
 
Колишній український форвард "Лос-Анджелес Лейкерс" Слава Медведенко отримав нові символичні персні за здобуття чемпіонських титулів НБА з каліфорнійською командою.

Медведенко двічі став чемпіоном Асоціації у 2001-2002 роках. За кожен з титулів гравців "Лейкерс" нагородили традиційними чемпіонськими перснями, що їх Медведенко утримував до початку повномасштабного російського вторгнення до України.

Минулого року колишній баскетболіст вирішив продати обидва персні на благодійному аукціоні й сумарно отримав за два лоти понад 250 тисяч доларів. Отримані кошти 43-річний Медведенко спрямував на відновлення української спортивної інфраструктури, що була зруйнована або знищена внаслідок російської збройної агресії.

Вчинок Медведенка відзначили й у керівництві баскетбольної франшизи, яке підготувало для українця два нових персні. Вони були презентовані колишньому форварду на символичному заході для фанів "Лейкерс" президенткою клубу Джині Басс. Повернення перснів Медведенку супроводжувалося оплесками стоячи від фанів у залі.

Лента новостей