Скандал! Українського захисника у Франції звинувачують у расизмі

26.04.2024 20:01

Бордо з Данилом Ігнатенком у складі обіграв Дюнкерк у матчі Ліги 2, однак цей поєдинок може обернутися для українського півзахисника великим скандалом через расизм

Данило Ігнатенко

У вівторок, 23 квітня, Бордо на своєму полі обіграв Дюнкерк з рахунком 2:0 у матчі 34-го туру Ліги 2. Данило Ігнатенко вийшов у стартовому складі господарів та провів на 74 хвилини.

Вже після цього поєдинку гості випустили офіційну заяву, в якій звинуватили українського півзахисника у расизмі на адресу свого захисника Аліуна Ба.

Дисциплінарний комітет Професійної футбольної ліги (LFP) вже у четвер, 25 числа, вирішив розслідувати справу Ігнатенка, про що повідомило видання L'Équipe.

За інформацією джерела, український футболіст назвав захисника суперника "чорною кицькою" незадовго до того, як пішов із поля.

У звіті делегата матчу йдеться про те, що під час матчу Ба разом зі своїм капітаном Опою Санганте попередив арбітра Мікаеля Леле про образи, які він нібито зазнав на 60-й хвилині, але отримав відповідь від судді, що йому "відмовлено".

Зазначається, що ці звинувачення не повинні завадити Ігнатенку взяти участь у наступному матчі Бордо, а ось Дюнкерк не відкидає можливості звернення до суду.

Роберт Левандовський залишить Барселону: коли це станеться