Сім голів і асист Довбика! "Жирона" вирвала перемогу у "Атлетіко" (відео)

04.01.2024 08:01

Український форвард Артем Довбик записав на свій рахунок гольову передачу в чемпіонаті Іспанії

Артем Довбик

У матчі 19-го  туру чемпіонату Іспанії "Жирона" приймала мадридський "Атлетіко".

Каталонці почали "кошмарити" своїх суперників одразу зі старту. Уже на перших секундах був момент у Артема Довбика, але він його не реалізував.

Лише за хвилину рахунок уже було відкрито завдяки голу з-за меж штрафного Валері, однак, йому досить швидко відповів Альваро Мората.

На цьому в першому таймі команди і близько не думали зупинятися і на 26-й хвилині Савіо після жахливої гри гостей у захисті знову вивів "Жирону" вперед.

На 39-й хвилині Дейлі Блінд переправив м'яч у ворота Яна Облака з максимально близької відстані після пасу Артема Довбика, але ще до перерви "Атлетіко" міг зрівняти рахунок. Дубль Альваро Мората зміг записати на свій рахунок після забитого м'яча на 44-ій хвилині, а ось на хет-трик довелося почекати, адже гол у компенсований до першого тайму час було скасовано.

Утім, іспанець чекав недовго, адже на 54-ій він все ж забив свій третій м'яч. Далі "Атлетіко" продовжував тиск до найостанніших хвилин матчу, але "Жирона" дотерпіла до кінця матчу. Ба більше, колектив Мічела не просто дотерпів, а й вирвав перемогу.

Іван Мартін, оточений суперниками, все ж зміг знайти простір для удару в дальній кут воріт Облака і зробив рахунок 4:3 на користь господарів.

Таким чином, клуб Артема Довбика та Віктора Циганкова продовжує ділити перше місце з "Реалом" Андрія Луніна, маючи в активі 48 очок.