Сідні Маклафлін стала легкоатлеткою 2022 року

07.12.2022 11:10

Міжнародна федерація легкої атлетики оголосила переможців премії цього року

Американська бігунка Сідні Маклафлін та шведський стрибун з жердиною Арман Дуплантіс визнані найкращими легкоатлетами року за версією World Athletics Awards. Про це Світова легка атлетика повідомила на своєму сайті.

У липні 2022 року Маклафлін виграла золото чемпіонату світу з бігу на 400 метрів з бар'єрами. Для неї цей титул став першим у кар'єрі.

У боротьбі за перемогу у номінації Маклафлін випередила 9 легкоатлеток. Серед них була і українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

23-річна американка побила свій власний світовий рекорд майже на три чверті секунди. Її результат склав 50,68 секунди. Сідні Маклафлін стала першою бігункою в історії, хто вибіг за 51 секунди на дистанції 400 м/б.

В Юджині, де проходила світова першість з легкої атлетики, Маклафлін також виграла золото в естафеті 4х400 метрів.

Хто така Сідні Маклафлін
Сідні Маклафлін - 23-річна американська спортсменка, яка спеціалізується на бар'єрному бігу.
У 2015 році Маклафлін стала чемпіонкою світу серед юнаків на дистанції 400 м/б.
У 2020 році стала дворазовою Олімпійською чемпіонкою на дистанції 400 м/б та у естафеті 4х400 метрів.
Сідні Маклафлін стала першою спорстменкою, що вибігла з 51 секунди на дистанції 400 метрів з бар'єрами.
Маклафлін встановила п'ять з шести найшвидших забігів у історії на 400 метрів з бар'єрами.