Штовхальник ядра Кокошко з другим топрезультатом у кар'єрі виграв чемпіонат Португалії: але є нюанс

22.02.2023 13:00

Чемпіонат Португалії з легкої атлетики у приміщенні 2023 року відбувся у місті Помбал

Для португальських спортсменів цей турнір став можливістю відібратись на чемпіонат Європи.

Одним з учасників змагань у Помбалі став український легкоатлет Роман Кокошко. Він взяв участь у турнірі поза конкурсом.

Чемпіонат Португалії з легкої атлетики у приміщенні став для Кокошко восьмим стартом у сезоні та п'ятим у цій країні. Усі попередні змагання зі штовхання ядра у Португалії Роман виграв.

Під час одного зі стартів у Португалії Кокошко встановив особистий рекорд у штовханні ядра у приміщенні. На змаганнях у тому ж таки Помбалі, 12 лютого, атлет завершив турнір з результатом 21.66 метра.

Чемпіонат Португалії у Помбалі Роман Кокошко також завершив з найкращим результатом серед усіх учасників. Українець штовхнув ядро на 21.42 метра. Цей показник став для Кокошка другим найкращим у кар'єрі.

На чемпіонаті Португалії український легкоатлет виконав норматив для кваліфікації на чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. Цей турнір розпочнеться 2 березня у Стамбулі.

Помбал. Штовхання ядра, чоловіки: топ-4
  • Роман Кокошко (Україна) - 21.42 м
  1. Франсішку Белу - 19.31 метра
  2. Даніель Сантьягу - 16.40 м
  3. Томаш Родрігеш - 15.33 м

На турнірі у Помбалі виступав ще один українець - стрибун у висоту Богдан Зміївський. Атлет також взяв участь у чемпіонаті поза конкурсом. У змаганні зі стрибків у висоту Зміївський показав другий результат, стрибнувши на 2.17 метра.

Хто такий Роман Кокошко
  • Роман Кокошко - 26-річний легкоатлет, що спеціалізується на штовханні ядра.
  • У 2019 році Кокошко став чемпіоном України.
  • Особистий рекорд Романа в змаганнях зі штовхання ядра у приміщенні - 21.66 метра, який атлет встановив у лютому 2023-го, на відкритому повітрі - 21.23 метра, встановлений у червні на турнірі в Лісабоні.