"Щодня бреше і вбиває людей!" Паулу Фонсека поділився своїми думками щодо російського диктатора

21.11.2022 10:24
Категории: Новини Футбол

Екс-наставник "Шахтаря" Паулу Фонсека поділився думками про війну нашого народу

Паулу Фонсека

Колишній тренер донецького "Шахтаря" Паулу Фонсека висловився про події, які відбуваються зараз в Україні.

Португалець розповів, як йому вдалося покинути Україну після 24 лютого.

"Ми повинні були виїхати напередодні, але правда в тому, що ніхто в Україні цього не очікував. Я був удома, коли на Київ упали бомби. Це був трагічний момент, паніка для всіх. Те, що ви зазвичай бачите тільки в кіно. До того ж коли є дворічна дитина, важко втекти. Коли прилетіли бомби, всі хотіли втекти з Києва. Але виїхати з міста було неможливо, 2-3 кілометри долали 8 годин. Також важко було мислити збалансовано. Зрештою, "Шахтар" мені допоміг, і в потрібний момент посольство Португалії дозволило мені покинути Україну. 30 годин подорожі, не знаючи, що могло статися, з постійним звуком тривоги. І з двома дітьми, бо з нами був і син сестри моєї дружини".

Також фахівець зауважив, що світ недостатньо робить для перемоги нашої країни в цій війні.

"Це важко пояснити. Мені здається, мій син не зрозумів, що сталося, хоча сьогодні важко не говорити з ним про це. Тому що він спостерігає за тим, що відбувається, і питає нас, коли ми повернемося додому. Ми там усе залишили. У мене є така надія, що колись усе закінчиться і ми зможемо повернутися.

Те, що я відчув у ті дні, ніщо порівняно з тим, чим продовжують жити люди в Україні. Людям, які не пережили такого моменту, важко до кінця зрозуміти, що таке війна. Ви спостерігаєте за тими звірствами по телевізору, а потім повертаєтеся до свого життя, а люди в Україні продовжують надзвичайно страждати. Щодня гине багато людей, багато дітей.

Я думаю, що всі ми можемо і повинні зробити більше. Мені важко дивитися на страждання цього народу, нічого не роблячи. Що ми робимо зараз, це говоримо: "Добре, ми допомагаємо, посилаючи зброю", але вони самі. Це боротьба з диктатором, який щодня бреше, який вбиває людей і становить небезпеку для людства. Найбільше мене обурює те, що ми продовжуємо спостерігати, але того, що ми робимо, недостатньо для України і світу. Тому що в небезпеці зараз не тільки Україна, а весь світ", – сказав Фонсека.

Нагадаємо, тренер очолював "Шахтар" із 2016 до 2019 року.

"Ліверпуль" хоче перехопити півзахисника у "Челсі"

Лента новостей