Шантаж, викрадення і підкуп! Президент ПСЖ у центрі грандіозного скандалу

30.09.2022 15:02

Президент французького клубу ПСЖ Нассер Аль-Хелаїфі опинився в епіцентрі скандалу з можливим впливом на вибір Катару як господаря ЧС-2022 

Нассер Аль-Хелаїфі

Функціонер фігурує у скандалі з викраденням людей та шантажем. Жертвою цієї події став 41-річний франко-алжирський бізнесмен, який проживав у Катарі з дружиною та дітьми.

Французька газета Liberation опублікувала спеціальне розслідування. Як виявилося, президент ПСЖ був залучений до змови з шантажем, образами і вимаганням у франко-алжирського бізнесмена на ім'я Тайеб Б., який нібито мав компрометуючу інформацію про самого Аль-Хелаїфі.

Тайєб Б. був заарештований 13 січня 2020 року в Катарі й ув'язнений до 1 листопада. У бізнесмена нібито був секретний матеріал, у якому ім'я президента ПСЖ фігурує як одне із причетних до нечесних виборів Катару місцем проведення чемпіонату світу 2022.

У в'язниці із бізнесмена знущалися і загрожували смертю. Перед допитами його змушували стояти багато годин поспіль. Сісти бізнесменові дозволяли, тільки якщо його відповіді влаштовували тих, хто допитував.

Чоловіка під сильним психологічним тиском відпустили лише після того, як він передав документи адвокатам Аль-Хелаїфі за конфіденційною угодою. Згідно з даними французьких ЗМІ, арешт був мотивований виключно "наказом еміра Катару".

Стверджується, що Тайеб і один із юристів Аль-Хелаїфі, уклали секретну угоду, згідно з якою перший мав виплатити 5 млн євро у разі публікації документів. У цій угоді Тайєб визнав, що отримав документи незаконним шляхом.

Джерело, близьке до Аль-Хелаїфі, відкинуло всі звинувачення в тому, що справа Тайєба пов'язана з президентом ПСЖ, і назвала підприємця шантажистом, який хотів отримати великі гроші, але обпікся на цьому.

Сьогодні визначилися всі учасники Фіналу чотирьох Ліги націй

 

Лента новостей