"Шахтар" став першим фіналістом Кубку України-2023/24

04.04.2024 08:02

Донецький “Шахтар” здобув перемогу над одеським “Чорноморцем” у півфіналі Кубка України

Фото УПЛ

В середу на “Арені Львів” відбувся перший півфінальний матч Кубка України-2023/24 між “Шахтарем” та “Чорноморцем”.

Уже на 12-й хвилині зустрічі “гірники” вийшли вперед завдяки голу Данила Сікана. Щоправда, на 18-й хвилині Андрій Штогрін зрівняв рахунок.

Наприкінці першого тайму “Шахтар” знову вийшов уперед після того, як Артем Бондаренко зрівняв рахунок. Перевага господарів збільшилася на 53-й хвилині після голу Георгія Судакова. На 80-й хвилині Судаков забив дубль.

Таким чином, “Шахтар” здолав “Чорноморець” із рахунком 4:1 та вийшов у фінал Кубка України. Підопічні Маріно Пушича там зіграють із переможцем поєдинку “Полісся” – “Ворскла”.