"Шахтар" розгромив арабського суперника в контрольному матчі

15.08.2022 18:01

Сьогодні донецький "Шахтар" провів черговий контрольний матч на тренувальному зборі в Словенії

Фото shakhtar.com

У поєдинку, що проходив у форматі два тайми по 40 хвилин, "гірникам" протистояв представник вищого дивізіону Саудівської Аравії – "Аль-Фатех".

Команда Ігора Йовічевича не зазнала особливих проблем у матчі, розгромивши суперника з рахунком 5:0.

Ще в першій половині зустрічі "Шахтар" відправив у ворота "Аль-Фатеха" чотири м'ячі без відповіді. Дубль на свій рахунок записав Данило Сікан, а ще по голу забили Владислав Вакула і Сергій Кривцов.

Остаточний рахунок у поєдинку встановив, реалізувавши пенальті, нападник Лассіна Траоре, який нещодавно повернувся до загальної групи після важкої травми.