"Шахтар" і "Порту" видали феєричний трилер в Лізі чемпіонів

14.12.2023 10:04

Донецький "Шахтар" не зміг вирішити завдання виходу до плей-офф Ліги чемпіонів

Сьогодні донецький "Шахтар" в матчі 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів на виїзді зустрічався з "Порту". Для виходу в плей-офф турніру підопічним Маріно Пушича потрібна була лише перемога.

Однак почали "гірники" не надто вдало. Вже на 9-й хвилині господпрям вдалася флангова атака і всіма забутий у штрафному майданчику Галено вколотив м'яч у порожні ворота – 1:0.

Тим не менш всередині тайму гості відігралися у досить суперечливій ситуації. Зубков отримав передачу на фланг, лайнсмен підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд, і гравці "Порту" фактично зупинилися. А от Зубков із Сіканом – ні. Останній отримав передачу і вразив ворота португальців. Перегляд VAR показав, що положення поза грою не буо і арбітр зарахував гол.

Втім, на 44-й хвилині "дракони" знову вийшли вперед. Після скидки партнера Галено з-за меж штрафного потужним ударом вколотив м'яч у ближній кут – 2:1.

У другій половині гри прикра помилка призвела до контратаки португальців і Таремі втретє розписався у воротах Різника. До честі донеччан, вони не склали рук, і на 73-й хвилині настирність Сікана призвела до того, що Еустакіу зрізав м'яч у власні ворота.

Але через три хвилини Пепе після подачі кутового відновив статус-кво – 4:2. Далі Консейсау, який знову ж таки скористався обрізкою гравців "Шахтаря", забив п'ятий м'яч господарів, але останнє слово залишилося за підопічними Пушича. Егіналду встановив остаточний результат – 5:3 на користь "Порту".

Таким чином. Шахтар навесні продовжить євросезон в Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група Н. 6 тур

Порту (Португалія) — Шахтар (Україна) — 5:3 (1:1)

Голи: Галено (9, 43), Таремі (62), Пепе (76), Консейсау (82) — Сікан (29), Еустакіу (73, автогол), Егіналду (88).

Порту: Діогу Кошта, Кардозу, Пепе (Франку, 82), Еуштакіу (Груїч, 82), Таремі, Пепе́, Зайду, Галено (Хайме, 89), Санчес (Жоау Маріу, 76), Варела, Еванілсон (Консейсау, 82)

Шахтар: Різник, Матвієнко, Ракіцький (Келсі, 74), Бондар, Гочолеішвілі, Степаненко, Бондаренко (Назарина, 85), Криськів (Невертон, 59), Судаков, Зубков (Егіналду, 85), Сікан.

Попередження: Рамос (33, на лаві запасних), Консейсау (33, на лаві запасних),  — Судаков (54), Назарина (90), Бондар (90+1).

Тренер "Реала" висловився про перемогу команди Довбика і Циганкова над "Барселоною"