Сергій Ребров: "Знайти слабкі сторони збірної Англії дуже важко"

09.09.2023 13:01

Напередодні матчу кваліфікації Євро-2024 проти команди Англії головний тренер національної збірної України Сергій Ребров відповів на питання журналістів

Фото УАФ

– Чи буде готовий зіграти Андрій Ярмоленко? Якщо ні, то ким плануєте його замінити?

– Насамперед, Андрій ще не тренувався в загальній групі. Звісно, він не готовий на сто відсотків. Сьогодні побачимо. Його є ким замінити. Зараз на кожну позицію в збірній України є конкуренція, чим я дуже задоволений.

– Чому до збірної України не був викликаний Руслан Маліновський?

– Коли ми викликали гравців, то він узагалі не мав команди й практики. Ми викликали тих футболістів, яких викликали. Руслан є членом нашої збірної, тож нічого страшного. Зараз він має ігрову практику. Я вважаю, що він набере форму й повернеться до національної команди.

– У Вроцлаві зараз проживає багато українців. Чи ви очікуєте на підтримку "12-го гравця" під час матчу?

– На жаль, уже більше року ми граємо за межами України. Ми повинні змагатися в такій ситуації. Упевнений, що буде велика підтримка з боку українців та поляків. Гадаю, на стадіоні буде гарна атмосфера, і футболісти її відчують.

– Яка кадрова ситуація у збірної України?

– На жаль, є невеликі пошкодження у виконавців. Але ми викликали 26-х гравців, цього достатньо. Подібні проблеми є й у збірної Англії. Я завжди казав: ми повинні поважати суперника, але акцентувати увагу на своїй грі. Незважаючи на всі ці пошкодження, ми повинні показувати нашу гру.

– Якою буде роль Олександра Зінченка у вашій команді?

– Завтра побачимо. Я впевнений, що він готовий і бажає грати на будь-якій позиції. Він грав і правого, і лівого фулбека…

– Який результат наступних матчів буде для вас задовільним?

– Я повинен готуватися до кожної гри. Зараз поєдинок з Англією, потім – з Італією. Але я сконцентрований на цій грі. Ми не рахуємо очки, які повинні заробити у двох матчах. Ми маємо зосередитися на грі, зробити максимум для здобуття трьох очок, а далі подивимося, що буде.

– Збірна Англії – дуже складний суперник. Які слабкі сторони в цієї команди?

– Знайти їх дуже важко. Але ми повинні зосереджуватися на нашій грі, розуміти, як протистояти цьому супернику. За ці дні ми зрозуміли, як маємо діяти. Але це футбол – ти не знаєш, що завтра буде відбуватися на полі. Важливо, щоб футболісти зосередилися на грі, розуміли слабкі сторони суперника. Проте Англія – дуже міцна команда. Незважаючи на кадрові проблеми, у неї є два-три склади. Тому ми готуємося дуже серйозно, завтра ми повинні показати свою гру.

Полтавська "Ворскла" вийшла в фінал 1-го раунду жіночої Ліги чемпіонів

Лента новостей