Сергій Ребров: "У першому таймі ми теж не спали"

17.06.2023 00:25

Головний тренер збірної України Сергій Ребров задоволений підсумковим результатом і першою перемогою своїх підопічних у кваліфікації Євро-2024

Фото УАФ

Збірна України в матчі 3-го туру відбору Євро-2024 в Скоп'є з Північною Македонією зробила класний камбек (3:2). Наставник "синьо-жовтих" Сергій Ребров прокоментував цей поєдинок.

"Це був дуже важливий матч для нас, і ми раді, що перемогли. У другому таймі гра змінилася, хоча у першому ми теж не спали. Просто збірна Північної Македонії має дуже якісний склад, багато досвідчених гравців.

У другому таймі нам вдалося змінити гру, ми знайшли спосіб перемогти, і тому я дуже вдячний своїм гравцям. Добре, що ми швидко забили м'яч, набралися впевненості і в підсумку зуміли переломити хід зустрічі.

Македонія тримала дуже високий темп у першому таймі, і я просто порадив гравцям у перерві змінити темп гри, просто перевищити темп, який нав’язує суперник. У другому таймі хлопцям це вдалося», – сказав Ребров.