Сергій Ребров: "Проблема була не в Мальті, а в нас"

18.10.2023 10:02

Головний тренер збірної України Сергій Ребров висловився про перемогу над Мальтою (3:1) у рамках кваліфікації Євро-2024

Фото УАФ

Фахівець подякував своїм підопічним, які змогли здобути важливий результат.

"У першому таймі ми самі собі зробили проблеми, але вирішили їх у другому. У першому таймі ми програвали боротьбу, пропустили перший м'яч, але повернулися в гру.

Гра була дуже важкою, але всі повинні розуміти, що результат сьогодні був дуже важливий. Вдячний гравцям, що вони здобули цей результат, але я впевнений, що ми повинні покращувати нашу гру".

Ребров привітав Мудрика з дебютним голом за Україну.

"Усі ми привітали його з дебютним голом за збірну України. Це дуже важливий крок для Михайла. Він створював моменти і для себе, і для своїх партнерів".

Наставник української збірної відзначив важливий нюанс поєдинку.

"Рухаємося далі. Це дуже важливі три очки. Суперник зіграв добре. Проблема була не в Мальті, а в нас. Це ми дозволили Мальті створити багато моментів. У мальтійців не було мотивації з турнірної точки зору, вони показали хорошу гру перед своїми вболівальниками. Я не хочу коментувати Мальту, вони потрапили в дуже складну групу.

Збірній України завжди важко грати проти суперників такого типу, які закриваються на своїй половині поля. В обох матчах Мальта зіграла дуже компактно. Так, спочатку ми створювали мало моментів, але ми не зупинилися і намагалися атакувати. Ми повинні були забити перший гол, щоб почуватися впевненіше", – зазначив Ребров.