Сергій Ребров: "Ми мали план на гру, але ж грали проти чинного чемпіона Європи"

21.11.2023 12:01

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров поділився думками щодо матчу відбору на Євро-2024 проти Італії

Сергій Ребров

В понеділок збірна України зіграла внічию з Італією 0:0 у вирішальному матчі відбору на Євро-2024. Тепер на команду Реброва очікуватиме плей-оф кваліфікації на чемпіонат Європи.

Після матчу Ребров поділився думками стосовно подій, що відбувалися на футбольному полі.

"Ми мали план на гру, але ж грали проти чинного чемпіона Європи. Дуже важко проти цієї команди з перших хвилин постійно пресингувати. Тому в першому таймі ми більше сконцентрувалися на обороні, а в другому грали інтенсивніше, більше пресингували, завдяки цьому відбирали м’яч і створювали моменти.

Так, зараз хлопці дуже засмучені, тому що не здобули результат. Але я вважаю, що вони показали гарну гру, можу тільки подякувати їм", – заявив Ребров.

Неймовірне повернення! Андрій Лунін має шанс стати підопічним "Великого та Жахливого"