Сергій Ребров: "Хочу ще раз нагадати, із ким ми граємо"

13.09.2023 11:02

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку в матчі з Італією (1:2) в межах кваліфікації Євро-2024

Сергій Ребров

– Який аналіз можете зробити після поєдинку? Чи здивували вас італійці своєю грою?

– Робити аналіз рано, але ми його обов’язково проведемо. Італійці не здивували, вони намагалися грати дуже інтенсивно з першої хвилини. Їм допоміг швидкий гол. Так, вони створювали моменти, але я вдячний хлопцям за те, що вони повернулися до гри. Ми забили м’яч, мали декілька моментів у другому таймі, аби зрівняти рахунок. Подякую хлопцям ще раз, адже дуже непросто грати після важкого поєдинку з Англією. Повторюся, Італія діяла дуже інтенсивно, ми деколи не встигали за цим ритмом.

– Що скажете про підтримку вболівальників на "Сан-Сіро"?

– Як і у грі з Англією, була хороша атмосфера. Сьогодні було менше українців, але я бачив, як італійці підтримували Україну. Ми дуже вдячні за це. Хоча така атмосфера на руку господарям поля – "Сан-Сіро" дуже допоміг збірній Італії. Але ми вдячні, що граємо тут, що Італія нас так прийняла.

– Як ви оцінюєте шанси своєї команди на вихід із групи?

– Шанси є, навіть коли їх немає. Ми потрапили в дуже складну групу. Дві гри – з Англією та Італією – були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. На наступні два поєдинки ми будемо готуватися дуже серйозно. Я впевнений, що шанси в нас є.

– Важкий матч, Італія майже весь час контролювала гру. Чого не вистачило збірній України, щоб змінити хід цього поєдинку?

– Не вистачило одного гола. Дуже складно грати через два дні. Ми намагалися більше пресингувати суперника, але я бачив по хлопцях, що їм дуже важко – у грі з Англією вони віддали багато сил. Хочу ще раз нагадати, із ким ми граємо. Не розумію, чому всі говорять, що зараз у збірної Італії криза.

– На початку другого тайму ваша команда вийшла зарядженою на атаку, виглядала дуже активною. Яким чином вам вдалося завести гравців?

– Футболісти просто відпочили після дуже важкого першого тайму. На початку другого вони створили кілька моментів, намагалися грати з м’ячем. Ми вказали на кілька помилок, зробили певні зауваження, але я вважаю, що це більше психологія самих гравців.

Гарі Лінекер яскраво охарактеризував гру Зінченка у матчі проти Англії

Лента новостей