Сенсації не сталося: Канада - чемпіон світу з хокею

Канада оформила камбек і здобула золото ЧС-2023

Відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею між Канадою та Німеччиною. З огляду на всі сенсаційні результати цього турніру, мало хто міг з упевненістю ставити на Кленових.

У першому періоді за рівної гри Канада пропустила першою. Джон Петерка увійшов у зону суперника і завдав класного удару в дальній кут, а воротар не врятував. Щоправда, відразу канадці відігралися, провівши успішну контратаку.

У другій 20-хвилинці команди знову обмінялися голами, а Канада знову була змушена відіграватись і зуміла зробити це у більшості.

У третьому періоді не було великої кількості моментів, а Канада забила після помилки противника за своїми воротами. Німці намагалися забити у відповідь, але самі пропустили контратаку – 4:2 за Канадою.

Після цього Канада вже не відпустила свого суперника, оформила шайбу у порожні ворота та виграла черговий титул. Відтак Канада виграла 28-й титул на цьому рівні та побила рекорд збірної росії, яка з урахуванням трофеїв СРСР перемогла на чемпіонаті світу 27 разів.

Чемпіонат світу з хокею

Фінал

Канада – Німеччина 5:2

Шайби: 07:44 Петерка (Зайдер, Мюллер) - 0:1, 10:47 Блейс (Кребс, Нейборс) - 1:1, 33:48 Фішбах (Кастнер, Зайдер) - 1:2, 38:27 Круз (Кребс), Вїгар) - 2:2, 44:51 Блейс (Гласс) - 3:2, 51:51 Тоффолі - 4:2, 58:07 Лотон (Квін, Круз) - 5:2