Сенсаційна поразка ПСЖ: лише четверо гравців виявили повагу до вболівальників

01.05.2023 15:02
Категории: Новини Футбол

У неділю, 30 квітня, ПСЖ сенсаційно поступився "Лор'яну" з рахунком 1:3

Після поразки лише чотири гравці команди підійшли подякувати вболівальникам після матчу. Звісно, після такого в ЗМІ знову зайшла розмова про атмосферу в паризькій команді.

Однак воротар команди Джанлуїджі Доннарума заявив, що не варто сприймати поведінку гравців близько до серця, таким чином вони переживають своє розчарування.

"Це нормально, просто вони засмучені через гру. Конфлікту з уболівальниками немає. Деякі з нас підійшли привітати їх. Зрозумійте моїх партнерів, вони дуже розчаровані після цього матчу. Кожен переживає поразки по-різному.

Важко говорити після такого важкого моменту. Ми знаємо, що сьогодні зазнали невдачі, але ще не зрозуміли, що пішло не так. Ми повинні були діяти набагато краще. Це величезне розчарування для наших уболівальників.

Ми залишаємося на вісім очок попереду в боротьбі за титул. Ми зберігаємо перевагу. Ми не повинні забивати собі голову цим, потрібно залишатися зосередженими до кінця чемпіонату і виграти цей титул", – наводить слова воротаря ПСЖ Culture PSG.

Працівників – на вулицю! "Барселона" вирішила закрити клубний телеканал

Лента новостей