Руслан Ткаленко та Христина Дмитренко стали чемпіонами України з біатлону в масстарті

27.03.2023 09:04

Весняна частина чемпіонату України з біатлону пройшла в Буковелі

Національна першість з біатлону у березні 2023 року розпочалась зі суперспринтів серед чоловіків та жінок. Після цього змагання продовжились індивідуальними гонками.

На старт у масстарті серед чоловіків, який передбачав дистанцію в 15 кілометрів, вийшли 29 спортсменів. У жіночій гонці на 12.5 кілометрів взяли участь 25 біатлоністок.

Як пройшли масстарти чемпіонату України

Чоловіки

Свої другі медалі в Буковелі здобули Тарас Лесюк та Дмитро Підручний, які уже здобували нагороди у короткій індивідуальній гонці та в суперспринті відповідно. Цього разу Лесюк завоював "бронзу", а Підручний — "срібло".

Втім найкращий результат у масстарті показав Руслан Ткаленко. Чернігівський спортсмен отримавши два кола штрафу, але випередив Дмитра Підручного на 26.3 секунди.

Ткаленко також обійшов представників топ-3 у точності стрільби. Переможець масстарту допустив дві хиби, натомість Підручний та Лесюк не закрили мішені сім та чотири рази відповідно. Таким чином, вирішальною стала остання стрільба, яка позбавила перемоги Дмитра Підручного.

Жінки

Жіночий масстарт у Буковелі пропустила переможниця попереднього старту - Віта Семеренко. Натомість повернулася до змагань Христина Дмитренко, яка не взяла участь у короткій індивідуальній гонці після перемоги у суперспринті.

У масстарті Дмитренко виграла другу гонку у весняній частині чемпіонату України з біатлону, допустивши лише одну хибу. Одне штрафне коло також отримала Юлія Городна, яка фінішувала другою та виграла першу індивідуальну нагороду турніру. "Бронзова" призерка гонки Оксана Коваленко схибила на вогневому рубежі чотири рази та здобула другу нагороду весняного чемпіонату України.