Руслан Ротань: "Хлопці вийдуть на поле і покажуть чудову гру, битимуться за результат"

26.03.2023 08:03

У суботу, 25 березня, відбулася прес-конференція виконувача обов'язків головного тренера збірної України Руслана Ротаня

Фот Павла Кубанова

Насамперед Ротаню довелося пояснити, чому матч із "Брентфордом" пройшов за зачиненими дверима.

"Якби матч змогли відвідати всі, хто хотів, трибуни були б заповнені, а це вже проблеми з організацією не тільки для нас, а й для "Брентфорда". Однак складно переоцінювати важливість того матчу, адже хлопці знову зібралися разом, і ми змогли відпрацювати багато зв'язок і налагодити взаємодії", – сказав Ротань.

Коментуючи завтрашній матч, головний тренер зізнався, що склад на матч з Англією вже готовий, проте завтра про нього ми й дізнаємося. До того ж Ротань наголосив, що збірна Англії нам добре знайома, також штаб переглядав їхні матчі з Євро, а отже, ми знаємо, чого завтра від них очікувати.

"Саме в таких матчах ми й мріємо грати, проти команд найвищого рівня. А тому завтра хлопці вийдуть на поле і покажуть чудову гру, битимуться за прийнятний для нас результат", – переконаний наставник "синьо-жовтих".

Наприкінці прес-конференції Руслан Ротань розповів, як йому вдається поєднувати посаду головного тренера збірної України, тренера збірної U-21 та Олександрії.

"У нас в країні дуже складна ситуація, тому я просто не міг відмовитися, це було б непатріотично. Завтра я головний тренер збірної України і я повністю зосереджений на матчі. А ось післязавтра я вже буду тренером юнацької збірної і вирушу з хлопцями в Італію", – розповів Ротань.

Нагадаємо, що матч кваліфікації Євро-2024 між збірними Англії та України відбудеться 26 березня в Лондоні (початок – о 19.00 за київським часом). 

Кріштіану Роналду встановив світовий рекорд у національних збірних

Лента новостей