Руслан Маліновський зумів зупинити Інтер в чемпіонаті Італії

18.08.2024 12:01

У суботу, 17 серпня, Інтер вирушив у гості до Дженоа Маліновського

«Неро-адзуррі» на правах чемпіона одразу кинулися в атаку і мали кілька непоганих моментів, але на 20-й хвилині несподівано пропустили. Вольякко вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок.

Але вже за 10 хвилин Барелла зробив ідеальну подачу на Маркуса Тюрама, який і зрівняв рахунок влучним ударом. На тому перший тайм і завершився.

З початком другого тайму Інтер зміг відігратися зусиллями Дімарко, але захисник опинився в офсайді. А далі всі атаки «неро-адзуррі» розбивалися об захист «грифонів», крім однієї під завісу поєдинку. Арбітр спочатку скасував гол Тюрама, але після відеоповтору все ще зарахував взяття воріт.

На 93-й хвилині виник черговий спірний епізод, гравці Дженоа були впевнені, що м'яч влучив у руку Біссеку, і вже після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті. Зоммер впорався з ударом Мессіаса, але м'яч відскочив назад на ногу бразильцеві – 2:2!

Маліновський провів хороший матч і залишив поле на 71-й хвилині.