Романчук з двома плавцями розділив перемогу на відкритій воді на турнірі у Греції

02.11.2022 19:00
Плавці, взявшись з руки, пробігли разом до фінішної стрічки

Український плавець Михайло Романчук став одним з трьох переможців запливу на 10 км на відкритій воді, що пройшов у Греції.

Романчук у жовтні взяв участь на етапі Кубка світу у Німеччині, де здобув срібну нагороду у запливі на 1500 метрів. Після чого взяв участь у турнірі серії Oceanman World - змагань з відкритої води.

Сезон турніру Oceanman World було відкрито у Греції. Там Романчукові вдалося стати переможцем, але відбулося це за незвичних обставин.

Що сталося?

Головна боротьба на перемогу на дистанції 10 км зосередилася між Романчуком, одним з його головних опонентів на міжнародних турнірах Флоріаном Веллброком, а також ще одним німцем Робом Муффельсом - призером чемпіонатів світу та Європи у плаванні на відкритій воді.

Згідно даних у фінішному протоколі, перемогу здобув Романчук з часом 01:35:33.301 годин. А перевага укранця над німецькими плавцями склала 0.1 та 2.4 секунди відповідно.

Проте насправді ж усі три плавці влаштували символічний фініш. Фінішну стрічку Романчук, Веллброк та Муффельс долали разом, взявшись за руки.

Після запливу Веллброк та Романчук пояснили своє рішення фінішувати таким чином тим, що отримали величезне задоволення від гонки.

"Гадаю, ми сьогодні дуже добре виступили. Були хороші умови [для запливу], це було весело, чудова гонка", - сказав Веллброк.

"Змагання накшталт цих згуртовують людей. Неважливо, хто ти і звідки - усі в однакових умовах. Подібні змагання - неначе зустріч зі сім'єю", - додав Романчук.

До речі

У жіночому запливі на дистанції 5 км срібну нагороду здобул українка Ганна Пасічник, яка з часом 54:02.806 хвилин поступилася лише представниці Греції Гіоргії Павлопулу.

Наприкінці жовтня Романчук розповів в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт, що не змагатиметься на чемпіонаті світу на короткій воді, що пройде у грудні в Австралії.