Роберто Де Дзербі: "Той "Шахтар", сповнений талантів та молодості, був командою моєї мрії"

25.03.2023 20:03
Категории: Новини Футбол

Головний тренер "Брайтона" Роберто Де Дзербі розповів про свій короткий досвід роботи в Україні (2021-2022) на чолі донецького "Шахтаря"

Роберто Де Дзербі

В інтерв'ю виданню Il Messaggero Роберто Де Дзербі дуже зворушливо відгукнувся про Україну і назвав "Шахтар" командою його мрії.

«Україна залишила на мені глибокий слід. Я працював над великим проектом. Той "Шахтар", сповнений талантів та молодості, був командою моєї мрії. Були умови для виходу на міжнародний рівень. Все це було знесено бомбами.

Також італійський тренер пояснив, чому після відходу із "Шахтаря" вирішив взяти невелику паузу в роботі. Влітку 2022 року сторони розірвали контракт за обопільною згодою сторін.

"Після "Шахтаря" я хотів нікуди не йти, доки не відчую необхідність відновити кар'єру. Спочатку я чекав, що футбол в Україні відновиться: він відновився, але це не зовсім поновлення, а щось на зразок виживання. Коли я повернувся до Італії, мені відразу ж надійшли пропозиції, навіть добрі".

Роберто відкинув усі варіанти з працевлаштуванням минулої весни, а вже влітку, зібравшись з думками, почав розмірковувати про відновлення кар'єри. У вересні італійський фахівець обійняв посаду головного тренера "Брайтона".

Андрій Ярмоленко влучно охарактеризував нападника збірної росії

Лента новостей