Прощальний матч Пятова покером зіпсував Харрі Кейн

07.08.2023 12:02

В неділю донецький "Шахтар" у Лондоні провів благодійний матч на підтримку України проти "Тоттенхема"

Фото shakhtar.com

Варто зазначити, що в стартовому складі "гірників" вийшов Андрій Пятов, для якого цей матч був прощальним.

Пятов покинув поле на 17-й хвилині зустрічі. Гравці "Шахтаря" влаштували йому коридор пошани, а замість Пятова на полі з’явився Дмитро Різник.

Протягом першого тайму "Тоттенхем" створив низку моментів. На 38-й хвилині лондонцям вдалося відкрити рахунок після того, як Харрі Кейн реалізував пенальті. Через кілька хвилин Кевін Келсі зміг зрівняти рахунок.

На початку другого тайму Кейн знову вивів "Тоттенхем" уперед ударом головою. За кілька хвилин від оформив хет-трик. Форвард збірної Англії на цьому не зупинився і забив учетверте.

На останніх секундах матчу "Тоттенхем" знову забив – відзначився Дейн Скарлетт.

В підсумку, матч завершився переконливою перемогою "Тоттенгема" над "Шахтарем" із рахунком 5:1.

Тоттенхем (Англія) – Шахтар (Україна) – 5:1 (1:1)

Голи: Кейн (38, з пенальті, 50, 55, 79), Скарлетт (90+4) – Келсі (45).

Наставник "Арсенала" повідомив про терміни повернення на поле Олександра Зінченка