Президент ФХУ подав заяву на виключення зі складу членів НОК

Георгій Зубко вважає, що потрібні прозорі та чесні перевибори

 

Президент Федерації хокею України Георгій Зубко повідомив, що подав заяву на виключення зі складу членів Національного олімпійського комітету України.

«Подав заяву на виключення мене зі складу членів НОК.

Мав би за честь продовжувати представляти інтереси розвитку хокею в українському олімпійському русі, проте не за такого складу та не за таких обставин.

Моє рішення безкомпромісне з декількох причин.

По-перше, з поваги до тих, хто на фронті буквально чистить нашу країну від зрадників та ворогів.

А друге і, можливо, навіть обнадійливе – наше суспільство такий прецедент не проковтне. Реваншу старих облич не буде.

Гадаю, кожен із нас обіцяв робити все можливе для відбудови нашої країни. Друзі, цей час настав.

НОКу потрібні прозорі і чесні перевибори. А нам потрібна незламна віра у світле майбутнє. Все буде добре», – написав Зубко у фейсбуці.

У минулий четвер стало відомо, що одіозні проросійські особи, а також народні депутати забороненої партії ОПЗЖ були включені до Олімпійського комітету України.

Це викликало гнів та обурення багатьох активістів, а Андрій Шевченко заявив, що через включення Суркіса та Шуфрича залишає посаду віце-президента. Щоправда, вже з'явилася інформація, що Шевченко повернеться.

18 листопада, на позачерговому засідання Виконкомом НОК України одноголосно прийнято рішення про відставку членів Національного олімпійського комітету України Андрія Кожем’якіна, Григорія Суркіса і Нестора Шуфрича за їх добровільним письмовим проханням.

Лента новостей