Преса Шотландії: «Київське Динамо не виявило милосердя у матчі з Рейнджерс»

14.08.2024 10:01

Шотландська преса вважає головною причиною поразки Рейнджерс від київського Динамо неправильне рішення арбітра матчу

Фото thescottishsun.co.uk

Київське Динамо вчора у Глазго перемогло Рейнджерс із рахунком 2:0 і за підсумками двох зустрічей вийшло в раунд плей-оф Ліги чемпіонів.

Преса Шотландії люто накинулася на арбітра матчу – італійця Марко Гуїду.

The Scottish Sun: «Жефте був вилучений за фол, якого він не робив. Проте київське Динамо не виявило милосердя, змусивши Рейнджерс удесятьох розплатитися двома голами за три розгромні хвилини. Усі найстрашніші жахи Філіпа Клемана ожили, щоб влаштувати ніч із привидами на Хемпден Парк. Не без допомоги арбітра Рейнджерс зазнав катастрофічної поразки. Мрія про колосальні 40 мільйонів фунтів стерлінгів за те, щоб вийти до групового етапу, тепер перетворилася на руїну».

Football Scotland: «Жефте отримав жовту картку на початку гри, а італійський арбітр Марко Гуїда вирішив дістати другу, що виглядало як неймовірно суворий вирок. Жефте намагався довести свою невинуватість, але його відправили в роздягальню на 51-й хвилині, коли VAR не скасував цього рішення.

Перші враження – це ганьба. У Жефте не було наміру фолити. Ми знаємо, що гра модернізується, є VAR. І от ви отримуєте жовту картку, коли це навіть не фол, а потім і вилучення за це, який сенс у цій системі? Арбітр недостатньо кваліфікований і не повинен судити на такому рівні. Киянин підстрибнув, а Жефте навіть не чіпав його. Це просто шок».

Rangers News: «Рейнджерс зазнав сильного удару на ранній стадії сезону, оскільки київське Динамо вибило його з Ліги чемпіонів на 3-му кваліфікаційному етапі. Суперечлива червона картка Жефте у другому таймі призвела до того, що українці безжально розбили нашу команду, забивши два м'ячі за останні 10 хвилин.

Матч з Динамо був дуже напруженим і втрата гравця на полі стала фатальною. Рішення арбітра викликала гнів легенди Рейнджерс Алана МакГрегора, який вважає, що суддівство Гуїди був настільки поганим, що він більше ніколи не повинен з'являтися у Лізі чемпіонів».

Над Манчестер Сіті збираються хмари: клуб можуть вижбурнути з англійської Прем'єр-ліги