Побиття Тоттенхема: Михайло Мудрик з Челсі підтягнулися до зони єврокубків

03.05.2024 08:01

Український вінгер Михайло Мудрик допоміг Челсі переграти Тоттенхем в англійській Прем'єр-лізі

Челсі Михайла Мудрика у перенесеному матчі 26-го туру чемпіонату Англії приймав Тоттенхем. Наш співвітчизник вийшов на поле у стартовому складі господарів і відіграв 75 хвилин.

У першому таймі українець відзначився класним сольним проходом до воріт суперника, який, щоправда, завершився не надто сильним ударом, з яким воротар Тоттенхема впорався без проблем.

Мудрик ще запам'ятався кількома ударами з далекої відстані, однак їм бракувало влучності. Його ж парнери, Чалоба та Джексон, були вправнішими і Челсі переміг з рахунком 2:0.

Після цього поєдинку Челсі набрав 51 очко і піднявся на восьме місце у турнірній таблиці. Від зони єврокубків його відділяє лише три пункти.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 26 тур

Челсі – Тоттенхем – 2:0 (1:0)

Голи: Чалоба (24), Джексон (72).

Півфінал Ліги чемпіонів. Боруссія образила Мбаппе: в Дортмунді відбулося дещо особливе