Плавання. 17-річний український талант взяв другу медаль на чемпіонаті світу

17.09.2023 17:02

Український плавець Олександр Желтяков продовжує дивувати світ своєю спортивною майстерністю

Олександр Желтяков

Цього разу він здобув друге золото на чемпіонаті світу з плавання серед юніорів, який проходить в Ізраїлі, пише WomanEL. 17-річний спортсмен з Дніпра вразив своїм фантастичним запливом на дистанції 200 метрів на спині.

Олександр не лише виграв золоту медаль, але й встановив новий національний рекорд з часом 1 хвилина 56,13 секунди.

Це вже третя медаль для Олександра на цьому чемпіонаті, що свідчить про його виняткову спортивну силу й визнання серед конкурентів. Раніше він вже здобував медалі, показавши при цьому вражаючі результати.

Золото – на дистанції 100 метрів, срібло – на 50 метрах. Він також встановив рекорди України як в дорослій, так і в юніорській категоріях на обох дистанціях. Досягнення спортсмена змусили всю Україну пишатися ним.