Півзахисник "Дніпра-1": "Якщо усунемо помилки, то результат буде за нами"

01.08.2023 16:02

Півзахисник "Дніпра-1" Олександр Піхальонок поділився очікуваннями від матчу-відповіді проти греків у кваліфікації Ліги чемпіонів

"Очікуємо на дуже важкий матч. Першу зустріч ми програли 1:3. Тепер будемо грати у гостях проти команди, яка буде діяти за підтримки рідних трибун. Але це Ліга чемпіонів, і нам потрібно створити маленьке диво та віддати усі сили, щоб пройти до наступного раунду.

У складі "Панатінаїкоса" багато досвідчених гравців, які пограли в хороших чемпіонатах, тому це сильна команда.

Щодо першого матчу, то ми пропустили швидкий гол і це пішло не по нашому плану. Плюс перший тайм ми зіграли не дуже добре. Після перерви ми, хоч і пропустили два м'ячі, але грали набагато краще.

Вважаю, що якщо ми будемо грати так, як у другому таймі минулого матчу, й при цьому усунемо помилки, то результат буде за нами", – сказав Піхальонок на передматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, повторна дуель з греками відбудеться вже сьогодні, 1 серпня, о 20:30. Перша гра завершилася поразкою дніпрян 1:3.