Ольга Саладуха розповіла, як після її заяви в росіян зірвало дах

13.08.2022 13:00

Українська легкоатлетка та народна депутатка Ольга Саладуха поділилася думками щодо реакції росіян за її заклик відсторонити спортсменів з РФ та Білорусі від міжнародних змагань

«Коли немає слів на співчуття та підтримку, але є слова на погрози та хейт. Це про росіян, які недавно дізналися, що Ольга Саладуха, виявляється, закликає ізолювати їхній спорт.

Нарешті «прокинулися» та розтиражували мою заяву, мабуть, у всіх своїх спортивних та пропагандистських ЗМІ. Та я це кажу з першого дня після вторгнення і моя позиція незмінна.

Спочатку навіть думала достукатись до когось з російських спортсменів. Так, в росії страшно говорити правду, але гадала, що не можна цілком ігнорувати реальність. Виявляється можна.

І далі насолоджуватись життям коли армія твоєї країни вбиває тисячі безневинних людей, знищує цілі міста, катує та страчує полонених, завдає прицільних ударів по мирним містам та селам.

Виявляється для російських спортсменів та для мільйонів росіян це нормально, а для деяких навіть дуже радісно.

А коли ткнула їх носом у їхнє ж лайно і сказала, що за свої злочини доведеться відповідати, у багатьох зірвало дах.

Після того як російські ЗМІ розтиражували мою заяву про важливість відсторонення спортсменів та спортивних функціонерів агресора, почався справжній шквал коментарів та повідомлень у всі соцмережі та месенджери.

Чого я тільки не прочитала. Матюки, погрози, стереотипні «нацистка» і «бендеровка». Цей потік трешу гарно продемонстрував високий рівень культури наших сусідів, з якою вони носяться, як з писаною торбою. Сьогодні їхня культура зводиться до трьох слів – вбити, завоювати, принизити.

Скаржитись чи апелювати до совісті цих людей немає сенсу. А є сенс і далі робити свою справу – захищати Україну на спортивному фронті. Поки наші бійці б’ють ворога на фронті військовому.

А щодо «добрих» слів мені написаних, то за законом бумеранга вони обов’язково повернуться до відправників», – сказала Саладуха.

Лента новостей