Олексій Михайличенко обурився через входження в НОК ще одного представника ОПЗЖ

19.11.2022 15:02

Легендарний футболіст Олексій Михайличенко висловив свою незгоду з включенням до Виконкому НОК Михайла Кошляка

Фото УАФ

Олімпійський чемпіон України з футболу Олексій Михайличенко, якого вчора обрали членом Національного олімпійського комітету, висловив обурення з приводу включення до Виконкому НОК представника проросійської партії ОПЗЖ Михайла Кошляка. Про це повідомляє ukranews.com.

За його словами, особи, які транслювали проросійські наративи у своїй політичній діяльності та мали хоч щось спільне із такими зрадниками України, як Віктор Медведчук, не можуть представляти інтереси українського спорту.

"Як олімпійський чемпіон, як людина, яка віддала спорту все своє життя і продовжує жити цією справою, я не можу змовчати", – сказав Михайличенко.

За його словами, особа, яка поділяла чи транслювала проросійські наративи вже забороненої в Україні партії, тепер прийматиме рішення на рівні найвищого керівного органу НОК.

"Цей сюр у мене особисто не вкладається в голові. Я хотів би публічних відповідей: хто рекомендував представників ОПЗЖ на ці посади? Хто погодив їх кандидатури? Хто ця людина? Може їх кілька? то спільне із такими зрадниками України, як Віктор Медведчук, може представляти інтереси українського спорту?" – спитав Михайличенко.

Він додав, що "це взагалі виходить за всі межі дозволеного". За словами Михайличенка, разом із колегами він має намір ставити питання про виключення ОПЗЖиста Кошляка зі складу Виконкому НОК.

Нагадаємо, підсумки виборів до головної спортивної структури країни викликали чимало обурення українців. А легенда українського футболу Андрій Шевченко та президент УАФ Андрій Павелко призупинили членство у НОК саме через "склад комітету", до якого потрапили представники проросійської партії ОПЗЖ.

Кривий Ріг прийме два матчі чемпіоната України

Лента новостей