Олександр Зубков: "Покажемо зуби "Барселоні"

07.11.2023 14:01
Категории: Новини Футбол

Півзахисник "Шахтаря" Олександр Зубков відповів на запитання журналістів перед матчем з "Барселоною"

Олександр Зубков
– Олександре, команда отримала нового тренера перед першим матчем із "Барселоною". Наскільки шанси на перемогу в "Шахтаря" зараз є більшими порівняно з грою в Іспанії?

– Ми розуміємо, з ким гратимемо, але не збираємося просто так віддавати три пункти. Тому, сподіваюся, завтра покажемо зуби.

– Новий тренер нещодавно прийшов і вже встиг провести три матчі: з "Барселоною", чвертьфінал Кубка та з "Динамо". Як ви, гравці, допомагаєте Маріно адаптуватися?

– Звісно, усе відбулося дуже швидко, і ми вже знайомилися в процесі. Було два матчі, декілька тренувань, тому поки що звикаємо до нових вимог, хочемо більше грати з м’ячем, зростаємо разом.

– З огляду на дискваліфікацію Юхима Коноплі як підлаштовуєшся до взаємодії з Георгієм Гочолеішвілі?

– У них однакові функції, тому немає проблем, якщо чесно.

– У таких великих матчах, як з "Барселоною", хочеться більше дотримуватися фірмового ігрового стилю "Шахтаря" чи, усе ж, тяжіє результат?
 
– Гадаю, другий тайм в Іспанії показав, що ми можемо конкурувати навіть з "Барселоною". Тож сподіваюся, що завтра будемо від перших хвилин так діяти.

– Завтра друга гра на "Фолькспаркштадіоні" в Гамбурзі. Як атмосфера на цій арені?
 
– Чудова атмосфера! Сподіваюся, завтра наші вболівальники прийдуть на стадіон і разом з німецькими фанатами підтримуватимуть нас.
 
Чоловічу команду "Ворскли" очолить жінка

Лента новостей