Олександр Зінченко взяв участь у справжньому блокбастері Ліги чемпіонів

13.03.2024 10:01

Лондонський "Арсенал" із Олександром Зінченком у складі виборов путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

У вівторок "Арсенал" провів матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Порту". Після голу Леандро Троссара матч завершився з рахунком 1:0. Рахунок за сумою двох матчів був 1:1, а тому гра продовжилася в екстратаймі.

Команди не визначили сильнішого в екстратаймі, а тому доля протистояння визначилася в серії пенальті. "Арсенал" виграв серію пенальті з рахунком 4:2 та пройшов до чвертьфіналу.

Зінченко розпочав гру на лавці запасних та вийшов на футбольне поле на 106-й хвилині. Портал Sofascore оцінив його дії на 6,7 балів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді. 12.03.2024

АРСЕНАЛ (АНГЛІЯ) — Порту (Португалія) — 1:0 (1:0, 0:0) п.п. 4:2. Перший матч — 0:1.

Гол: Троссард (41).

БАРСЕЛОНА (ІСПАНІЯ) — Наполі (Італія) — 3:1 (2:1). Перший матч — 1:1.

Голи: Лопес (15), Канселу (17), Левандовський (83) — Ррахмані (30).

Віктор Циганков відзначився результативною передачею в Іспанії (відео)