Олександр Зінченко і "Арсенал" втратили дуже важливі очки в чемпіонаті Англії

22.04.2023 10:24

У матчі 32-го туру чемпіонату Англії "Арсенал" та "Саутгемптон" зіграли внічию з рахунком 3:3

На 1-й хвилині рахунок відкрив Карлос Алькарас, а незабаром перевагу гостей збільшив Тео Уолкотт. На 20-й хвилині розрив у рахунку скоротив Габріел Мартінеллі, але у середині другого тайму третій гол гостей забив Дуе Чалета-Цар.

Наприкінці зустрічі "канонірів" від поразки врятували голи Мартіна Едегора та Букайо Сака. "Арсенал", набравши 75 очок, лідирує у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. "Саутгемптон" із 24 очками залишився на останньому, 20-му місці.

Олександр Зінченко відіграв увесь матч, не відзначившись результативними діями і отримавши жовту картку.

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга. 32 тур

Арсенал – Саутгемптон – 3:3 (1:2)

Голи: Мартінеллі (20), Едегор (88), Сака (90) – Алькарас (1), Уолкотт (14), Чалета-Цар (67).