Олександр Петраков: "рфс хоче моєї дискваліфікації за мої слова?"

21.09.2022 08:02
Категории: Новини Топ

Головний тренер збірної України Олександр Петраков поділився думками щодо майбутнього виїзного матчу Ліги націй проти Шотландії

Олександр Петраков

"Є мікроушкодження у Миколенка. Також мікроушкодження у Коваленка. А так усі здорові. Зараз вони вийдуть на тренування, відчують, як почуваються. Тому вирішуватимемо вже завтра. А так усі хлопці, які є на зборі, здорові. Усе гаразд. Готуємось до матчу.

Ще у травні Трубін – гравець національної збірної. Я підійшов до нього, попросив, щоб він поїхав. Мене ніхто не просив, щоб він поїхав та допоміг молодіжній збірній. Оскільки П'ятов має зіграти матч, ми маємо всією командою провести цього гравця. Він дуже багато зробив для збірної України. Анатолій мене послухав, поїхав до молодіжної збірної. І ми зробили все. Як ви знаєте, П'ятов провів останній матч за збірну проти Вірменії – і ми провели Андрія. Один із найкращих воротарів нашої України часів незалежності.

Зараз мені ніхто не телефонував, ніхто не просив, щоб я відправив футболістів до молодіжної збірної. Це гравці – Трубін, Сирота та Сікан. Я вирішив, щоб вони поїхали допомогти молодіжній збірній. Адміністратору сказав: "Передай, що, якщо буде форс-мажор, я заберу когось із футболістів". Тому що ми не маємо віз. У нас триває війна у державі. Немає візових центрів. Тільки є у Варшаві. Тому ми оформили для 32-х футболістів. І потім сталося з Бущаном. Я не міг приїхати сюди до вас із двома воротарями. Виходжу на розминку, дай боже, щоб усе було добре, але воротар падає, вибиває ключицю. І що, я залишаюся без воротарів, щоб з мене сміявся весь світ? Ви розумієте? Немає віз, немає в Україні візових центрів. У нас триває війна. Тому Трубін зараз у команді. Він зіграє, подивлюсь, як це буде. Не буду далі говорити.

РФС хоче моєї дискваліфікації за мої слова? Я ще раз повторив би все, що сказав. Це федерація, там вирішують юристи, мене послали. Але я від своїх слів не відмовляюсь.

Чи правда, що УЄФА наклав штраф за мої слова про росіян? Не знаю, який штраф. Це правда, мені президент сказав, а що там – я не знаю, не можу відповісти. Не знаю, який штраф, яка сума", – сказав Олександр Петраков.

Роберто Де Дзербі офіційно очолив англійський клуб

Лента новостей