Олександр Кучер: "Я не можу сказати, що новачки погано зіграли"

17.02.2023 14:01
Категории: Новини Футбол

Головний тренер СК "Дніпро-1" Олександр Кучер відповів на запитання журналістів на післяматчевій пресконференції

– Ви вже неодноразово грали із АЕКом. Наскільки змінилася команда? І здалося, що в кінці матчу ви заміни робили досить хаотично.

– Ми розуміли, що суперник буде нас пресингувати, вони будуть розкриватися, бігти вперед, а ми за рахунок контролю м’яча станемо створювати собі простір і атакувати.

Щодо замін, то вони не були хаотичними. Чому ви рішили, що вони такими були? Нормальні були заміни. Треба було підсилити гру, коли ми вже програвали – випустили агресивного Когута і швидкого Назаренка вперед.

Думаю, що це були рівноцінні заміни, тому що було пошкодження у Довбика, а Піхальонок вже набігався під кінець матчу, тому треба було їх замінити і випустити свіжі сили у гру.

– Як би ви оцінили гру новачків команди – Пеглоу і Хайнера?

– Я не можу сказати, що вони погано зіграли. Звісно, що це нові гравці, котрі з нами не дуже давно і вони ще притираються до колективу і нашої гри. Їм потрібно буде зрозуміти наші принципи. Вважаю, що далі буде краще.

– АЕК виграв вже черговий матч у української команди. На ваш погляд це так впав рівень українських команд?

– Я не скажу, що впав рівень. Зараз ми з ними зустрічалися, коли суперник знаходиться, як кажуть "у сезоні", має безпрограшну серію і в цілому дуже добре виглядає. Ми не грали офіційних матчів дуже давно, тому грати перший матч проти такого суперника було досить тяжко.

Емір Катара назвав суму, яку може віддати за "Манчестер Юнайтед"

Лента новостей