Олександр Кучер: "Нам буде дуже важко, оскільки я знаю які вболівальники у АЕКа"

25.08.2022 12:03
Категории: Новини Футбол

Наставник "Дніпра-1" Олександр Кучер прокоментував прийдешній поєдинок кваліфікації Ліги Європи з АЕКом

Фото scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК "Дніпро-1" Олександр Кучер на передматчевій прес-конференції  відповів на запитання місцевих журналістів.

– Що можете сказати про свого суперника, можливо виділити когось з гравців?

–  АЕК – це надзвичайно досвідчена команда, яка багато виступає у єврокубках. В команді багато легіонерів, досвідчений іспанський тренер, який попрацював в різних країнах. Багато гравців, які пограли в Примері, в середині поля якісні футболісти, і звісно, Альтман – сильний виконавець.

– Чи буде проблемою для вашої команди незвичні погодні умови, адже тут дуже спекотне і підвищена вологість? І які у вас передчуття перед завтрашнім матчем?

– Звичайно, якщо ми хочемо до групового раунду Ліги Європи, то завтра обов’язково повинні перемагати. Але ж ми розуміємо, що нам завтра буде дуже важко, оскільки я знаю які вболівальники у АЕКа і вони будуть надавати команді додаткових зусиль, і грати ще краще у своїх рідних стінах. Ми будемо готуватися до цього.

– Хто з ваших гравців завтра не зуміє зіграти?

– Через травми з нами не прилетіли Лучкевич, Пуріта і Горбунов, які залишились працювати у Кошице. Вони будуть готуватися до наступних матчів. Ну і звісно через червону картку у першому матчі нам не допоможе Сарапій.

– Які ваші відчуття після початку офіційних матчів, адже в країні триває війна?

– Дуже приємні почуття, адже почалися офіційні ігри, а ми скучили за цими емоціями, за вболівальниками, адже у нас більше, ніж півроку не було офіційний матчів. Якщо бути точним, то більше восьми місяців ми не грали у футбол, тому зараз від всього відчуття дуже позитивні.

Даріо Срна дуже влучно висловився про росіян

Лента новостей