Олександр Кучер: "Футболісти "Дніпра-1" гратимуть із подвійною енергією"

13.10.2022 15:01
Категории: Новини Футбол

Через відсутність журналістів передматчева прес-конференція "Дніпра-1" у Вадуці була скасована

Фото scdnipro1.com.ua 

Через це з головним тренером Олександром Кучером поспілкувалася прес-служба клуба.

– Завтра команда має провести дуже важливий матч. Яку роботу над помилками ви провели за тиждень?

– Ми розуміємо, що "Вадуц" – сильна, агресивна команда, яка грає за рахунок стандартів та контратак. Треба буде уважніше зіграти проти них у цих компонентах. Звичайно, треба і реалізовувати власні моменти.

– Зараз команда перебуває у жорсткому ігровому ритмі між двома турнірами. Важко, але, як кажуть футболісти, краще частіше грати, ніж тренуватись?

– Звичайно, грати завжди приємніше. Так, в нас багато переїздів, перельоти. У такій ситуації ще важливішим стає відновлення. Гравці мають проходити усі процедури, масажі, стежити за режимом сну. Будемо готуватися далі.

– Цей тиждень є особливо важким для всієї України. Наскільки це впливає на підготовку?

– Так, це дуже непросто, адже усі стежать, розуміють та турбуються про рідних. Хлопці дуже хвилюються, але водночас будуть робити все можливе, аби у цей важкий час принести позитивні емоції. Впевнений, вони гратимуть із подвійною енергією, аби порадувати наших громадян.

– Днями справжнє горе сталося у родині Олександра Назаренка. Як команда підтримує свого гравця?

– Так, хочу від свого імені, усіх тренерів та хлопців висловити співчуття Сашку та його родині. Це дуже важка втрата, і ми хочемо його підтримати. Ми разом знайдемо сили, аби допомогти йому це пережити.

"Тоттенхем" продасть назву клубного стадіону

Лента новостей