Олександр Хацкевич вщент розніс арбітра системи VAR у матчі Полісся – Динамо

09.03.2026 12:01
Категории: Новини Футбол

Поразка житомирського Полісся від київського Динамо з рахунком 1:2 у 19-му турі УПЛ отримала гучне продовження

Олександр Хацкевич

Віцепрезидент житомирського клубу Олександр Хацкевич виступив із різкою критикою на адресу арбітрів, зокрема, системи відеодопомоги.

За словами функціонера, на результат поєдинку вплинули два ключові епізоди, в яких, на його думку, були допущені грубі помилки. Йдеться про незарахований гол його команди, а також про епізод з грубим підкатом проти Ліндона Емерллаху, який, на переконання Хацкевича, заслуговував на пряму червону картку.

При цьому віцепрезидент Полісся наголосив, що його головні претензії адресовані не головному арбітру на полі, а саме арбітру VAR, який втручався в ці моменти. Хацкевич повідомив, що вже доніс свою позицію до Катерини Монзуль та суддівського комітету, і тепер клуб очікує на офіційні роз'яснення. 

Він висловив сподівання, що подібні помилки не будуть повторюватися в майбутньому, однак додав, що певні «приклади» викликають занепокоєння. Попри гостру критику та прикру поразку, функціонер зазначив, що команда продовжує рухатися вперед і зберігає вищі позиції в турнірній таблиці.

Наразі Полісся посідає третє місце в чемпіонаті України, випереджаючи Динамо на один заліковий бал. У наступному турі на команду Руслана Ротаня чекає домашній матч проти Кривбасу, тоді як кияни прийматимуть столичну Оболонь.

Паулу Фонсека яскраво охарактеризував свого нового форварда в Ліоні – Романа Яремчука

Лента новостей