Офіційно. На Олімпіаді-2024 в Парижі збірна України виступатиме у безкоштовній формі: що відбувається

23.04.2024 05:34

Національний олімпійський комітет України оголосив про початок співпраці з польським брендом спортивного екіпірування 4F. Про це інформує сайт НОК.

Саме в одяг цього виробника наші спортсмени будуть одягнені, щонайменше, три олімпійські цикли: на Ігри у Парижі-2024, Мілані-2026 та Лос-Анджелесі-2028.

Було досягнуто домовленостей щодо безкоштовного надання форми для українських спортсменів усіх вікових груп, які представлятимуть Україну на ОІ.

Спортсмени будуть в екіпіруванні від 4F під час усіх офіційних церемоній та заходів, зокрема — параді атлетів на відкритті та закритті Олімпійських ігор, церемонії вручення медалей та поза змагальними аренами.

Спеціальна олімпійська колекція для національної збірної команди України, що братиме участь в Олімпійських іграх в Парижі буде представлена на початку літа поточного року.

Бренд 4F протягом багатьох років був спонсором Олімпійського комітету Польщі, а під час двох останніх Олімпійських ігор – одягав національні збірні команди 9 країн: Польщі, Хорватії, Литви, Латвії, Португалії, Греції, Словаччини та Сербії.

Нагадаємо, що раніше Україна виступала в екіпіруванні китайської компанії Peak.

Лента новостей