Один проти "Ліверпуля": карколомний сюжет у чемпіонаті Англії

02.10.2022 08:01

Бельгійський півзахисник "Брайтона" Леандро Троссард оформив хет-трик у ворота "Ліверпуля"

Леандро Троссард

Вчора у 9-му турі АПЛ "Ліверпуль" приймав "Брайтон". Матч завершився внічию з рахунком 3:3.

Першими відзначитись зуміли гості. Вінгер Леандро Троссард на 4-й хвилині відкрив рахунок голам, а на 18-й бельгієць зумів подвоїти перевагу своєї команди.

"Ліверпуль" цей розклад подій не влаштовував, через що клубу необхідно було терміново відіграватись. Спочатку дублем відзначився Фірміно, а після Вебстер зрізав м'яч у власні ворота.

До 63-ї хвилини "Ліверпуль" повів у рахунку, поставивши у скрутне становище Брайтон. Троссард знову врятував клуб забитим м'ячем, тим самим записавши на свій рахунок хет-трик і подарувавши нічию.