Німеччина і Україна влаштували гольову перестрілку

12.06.2023 21:28

Збірна України у гостьовому товариському матчі зіграла внічию зі збірною Німеччини з рахунком 3:3

Фото УАФ

На початку зустрічі рахунок відкрив Ніклас Фюллькруг. На 18-й хвилині рахунок зрівняв Віктор Циганков, а за кілька хвилин українці вийшли вперед завдяки автоголу Антоніо Рюдігера.

На 56-й хвилині Циганков забив третій м'яч українців. Наприкінці матчу німців від поразки врятували голи Кая Хавертца та Йозуа Кімміха.

Товариський благодійний матч

Німеччина – Україна – 3:3 (1:2)

Голи: Фюллькруг (7), Хавертц (83), Кімміх (90+1, з пенальті) – Циганков (19, 56), Рюдігер (23, автогол).

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Раум (Генріхс, 71), Гінтер, Кімміх, Горецка (Мусіала, 62), Шлоттербек (Клостерманн, 46), Брандт (Віртц, 71), Сане, Вольф (Хофманн, 62), Фюллькруг (Хавертц, 46).

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко (Соболь, 78), Забарний, Тимчик, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78) Циганков (Зубков, 71), Ярмоленко (Маліновський, 65), Довбик (Ванат, 65).

Попередження: Маліновський (90).

Свій наступний матч збірна України проведе 16 червня. У відбірному поєдинку Євро-2024 «синьо-жовті» зіграють у Скоп'є з Північною Македонією.