Наставник "Зорі": "Для тренера гра з "Гентом" була інфарктна"

01.12.2023 10:01

Тренер луганської "Зорі" Юрій Коваль висловився про поразку від "Гента" в Лізі конференцій

Юрій Коваль

У четвер "Зоря" зазнала поразки в матчі 5-го туру групового етапу Ліги конференцій проти "Гента" із рахунком 1:4. Луганський клуб припинив боротьбу за вихід у плей-оф турніру.

Після матчу Коваль поділився думками щодо невдалого результату команди.

"Рахунок по грі. Команда суперника дуже хороша. Клас гравців на сьогоднішній день вище, ніж футболістів "Зорі".

Гравці не почули мене. Треба було зіграти надійно, особливо перші хвилини. Знали, що після перерви суперник підсилює тиск. Гравці хотіли зіграти за рахунок короткого пасу, що призвело до втрати мʼяча та голу. Це ключовий момент в грі. За рахунком 0:2 складно було вже тримати оборону.

Для глядачів гра цікава, багато моментів. Для тренера вона інфарктна", – заявив Коваль.

Президент "Динамо" прокоментував можливе призначення Петковича на пост наставника команди