Наставник збірної України U-21: "Я не повністю задоволений тим, як гравці розуміють мене"

18.11.2023 09:02

Керманич збірної України U-21 Унаї Мельгоса прокоментував розгромну перемогу над Люксембургом із рахунком 4:0

Унаї Мельгоса

За словами іспанського фахівця, у грі були деякі моменти, якими він залишився незадоволений.

"Рахунком ми задоволені. Щодо нашої гри, то є деякі моменти. У другому таймі ми були більш агресивними. Нам трохи пощастило, що суперник отримав червону картку.

У другій половині гри ми зробили крок уперед і зіграли набагато краще, ніж у першій. Ми мали моменти і в першому, і в другому таймі, але шанси в першому мені не так сподобалися, як у другому. Я просив футболістів більше грати в атаку, це спрацювало в другому таймі.

Я не повністю задоволений тим, як гравці розуміють мене і виконують мої тактичні установки. Є дуже багато моментів, над якими треба працювати.

З іншого боку, мої гравці дуже відкриті до того, щоб пробувати щось нове.

Поки не знаємо, чи зіграє Брагару в наступному матчі. Будемо знати через два дні. Ми дуже піклуємося про наших гравців, ми не хочемо їх змушувати грати. Ми дбаємо про їхнє здоров'я. Якщо ми задіємо його, він може погіршити свою травму і пропустити багато. Краще дати йому відпочити. Нових травм немає", – сказав Мельгоса.